Power plate
Personal

Personal Power Plate on mitmeti kasulik treeningvahend, mis aitab
sul oma eesmärkideni jõuda kiiremini ja efektiivsemalt.

Hind: €2,290.8

Play Video

Perfect for home

Fast and effective workouts on the fly! The comfortable and compact Personal Power Plate will give you a positive workout experience at home. Don’t let restricted gyms interfere with your training schedule!

Võimas

Tuues teieni tipptasemel kogu keha vibratsiooni (KKV) tehnoloogia, on Personal Power Plate seadnud sagedused 35 Hz, 30-või 60-sekundilise taimeri ja kaugjuhtimispuldi lihtsaks kasutamiseks. Õigupoolest, uuringud on näidanud, et Power Plate’i kasutajad on kaotanud kaks korda rohkem rasva poole aastaga, kui inimesed, kes on kasutanud tavatreeninguid ja dieete. Seadeldis on kompaktne ja lihtsalt ladustatav kas voodi alla või kappi; erinevate lisade hulka kuuluvad ka erinevad karbid kiireks transportimiseks ning mobiilseteks treeninguteks. Lisa Personal Power Plate oma treeningrutiini ja koge maailmatasemel tunnustatud vibratsiooni-tehnoloogiat enda peal, mis on toodud kasutajateni nüüd kõige kompaktsemal viisil.

Lisainfo

Toitekaabel

100-240 VAC, 50/60Hz universaalne pinge

Kandevõime

120kg

Mõõtmed

70 × 45.5 × 15.7 cm

Kaal

18.2 kg

Seadme garantii

1-aastane piiratud tootja garantii.

Värvid

Must

Sertifitseerimine

CE, PSE, UL, cUL FCC ID, IC ID, TELEC RF

Nominaalne töövõimsus

160-185W

Mis lisandub:

  • kummimatt,
  • kiirkasutusjuhend,
  • tolmukatted,
  • käte rihmad (1 paar),
  • kasutusjuhend,
  • toitekaabel

Loodud igaühe jaoks

Uskumatult mugav ja sobilik kõigile kasutada-kas tegelete spordiga, lihtsalt soovite lõõgastuda peale rasket tööpäeva või Teil on istuv kontoritöö

ERIPAKKUMINE

Kuumakse al. 48.46€ / 48 kuud