Power plate
MOVE™

MOVE on täiuslik kombinatsioon suurusest ja otstarbest. Selle alus on disainitud altpoolt üles vabastamaks võimalikult palju ruumi, kaotamata seadme sooritusvõimet.

Hind: €3,490.8

Play Video

Perfect for home

Fast and effective workouts on the fly! The comfortable and compact Power Plate MOVE™ will give you a positive workout experience at home. Don’t let restricted gyms interfere with your training schedule!

Ruumisäästlik

MOVE on täiuslik kombinatsioon suurusest ja otstarbest. Selle alus on disainitud altpoolt üles vabastamaks võimalikult palju ruumi, kaotamata seadme sooritusvõimet. See on piisavalt kerge, et seda ruumist-ruumi liigutada, aga ka piisavalt vastupidav kandmaks raskust kuni 135kg. Kuue kohandatava sagedus-režiimiga, suudab MOVE katta hulganisti erinevaid funktsionaalsusi. Olenevalt, kas soovid lõdvestavat massaaži või intensiivset, higistama panevat treeningut; on MOVE tõhus ja efektiivne ükskõik millisel otstarbel sa seda kasutad.

Lisainfo

Toitekaabel

100-240 VAC, 50/60Hz universaalne pinge

Kandevõime

136kg

Mõõtmed

77 × 61 × 23 cm

Kaal

39.5 kg

Seadme garantii

1-aastane piiratud tootja garantii.

Värvid

Hõbe, Punane

Sertifitseerimine

CE

Nominaalne töövõimsus

250-285W

Mis lisandub:

  • kummimatt,
  • kiirkasutusjuhend,
  • tolmukatted,
  • käte rihmad (1 paar),
  • kasutusjuhend,
  • toitekaabel

Loodud igaühe jaoks

Uskumatult mugav ja sobilik kõigile kasutada-kas tegelete spordiga, lihtsalt soovite lõõgastuda peale rasket tööpäeva või Teil on istuv kontoritöö

ERIPAKKUMINE

Kuumakse al. 96.96€ / 48 kuud